Güncel Haberler

Konya Ticaret Odasında yeni dönem! İşte yönetim ve meclisteki isimler

Geride bıraktığımız hafta sonu Konya Ticaret Odası Meslek Komiteleri ve Meclis Üyeleri seçimleri yapılmış, Selçuk Öztürk’ün sarı listesi 158 meclis üyeliğinden 152'sini kazanmıştı. Yönetim Kurulu seçimi ise bugün ilk kez toplanan KTO Meclisinde yapıldı.

Selçuk Öztürk, yeniden Konya Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı seçildi.

Asil üyeler ise; Ahmet Keresteci, Fahrettin Doğru, Fahreddin Özkul, Hasan Yılmaz, İsmail Hakkı Karaca, Lütfi Can Başaran, Mehmet Emin Gürbüz, Mehmet Çakır, Ramazan Erkuş ve Serhat Yaya oldu.

Seçimlerde Yönetim Kurulu Başkan ve üyelerinin yanı sıra Disiplin Kurulu ve TOBB Genel Kurulu Delegeleri de belirlendi.

KTO YENİ DÖNEM MECLİS ÜYELERİ İSİM LİSTESİ (2022)

Konya Ticaret Odasının (KTO), Ahmet Arıcı başkanlığındaki yeni dönem meclis üyeleri ise şu isimler:

Seyit ASLAN
Metin MAŞALI
Hasan Burak KALELİ
Naim GÖKBAŞ
Mehmet Mazlum MUTLUER
Burhanettin BOZ
Mustafa AYDINALP
Arif AYYILDIZ
Ahmet ESER
Kerim CANBAZ
Ali ÖLMEZ
İsmail SARAÇOĞLU
Mahmut ÇAKAL
Doğan CÖMERT
Burhan CANLI
Seyit Ali TEKELİ
Ali KAYA
Murat ÇETİN
Hüseyin ALTUNER
Muammer Esat KARAPINAR
Mehmet ÇİĞDEM
Ahmet ARICI
Fatih TATLISUMAK
Hüseyin ATA
Mesut DİKBAŞ
Ali DERESOY
Bekir ÇOLAK
Muzaffer BÜYÜKTEMİZ
Abdurrahman ERŞAHİN
Mehmet GÖREY
Mahmut AVŞAR
Mustafa BOZDAM
Mustafa BAYBAĞAN
Hasan YILMAZ
Ömer ÖZDENGÜLSÜN
Targun POLAT
Nuh KAYGISIZ
Mehmet Ali ÇELİK
Yasin TEZCAN
Hasan ATAR
Abdullah ÇİÇEK
Bayram MEŞE
Hikmet ESER
Mehmet TOSUN
Mehmet TEKELİOĞLU
Ali İhsan YILDIRIM
Abdulkadir ANGI
Ethem SARAÇ
Servet KAHVECİ
Ali ERMAN
Murat AYVACI
Yusuf Erhan ARI
Mehmet ÇAKIR
İbrahim TAŞKIN
Lütfi Can BAŞARAN
Ömer ÇOKTOSUN
Mehmet OĞUL
Hasan ATASEVEN
Ahmet KERESTECİ
Muhammet ŞEKER
Mahmut Tolga KAYNAROĞLU
Ali UMUR
Aslan KORKMAZ
Ramazan ERKUŞ
Ahmet DEMİR
Sami DOYRAN
Selman ARSLAN
Hasan Hüseyin CERAN
Abdullah KICIR
Veli ŞEN
Fahrettin DOĞRU
Serhat YAYA
İhsan KOÇAK
Atilla SİNACI
Bülent DUMAN
Ali Osman ÇALMAZ
Mehmet Nuri ÖZŞAHİN
Recep TOKKACI
Mehmet Emin BOZYİĞİT
MUSTAFA CERAN 
Mahmut KELEŞ
Yunus DEREBAĞ
Hüseyin CEYLAN
Metin SAĞLAM
İbrahim ÜMİT
Mustafa Ulvi BEZİRCİ 
Ahmet SEMERCİ
Mehmet Emin GÜRBÜZ
Aziz TURAN
Mehmet AĞAÇAYAKLAR
Hasan Hüseyin MOTUK
Fahreddin ÖZKUL
Halil İbrahim BÜYÜKEĞEN
Ömer Faruk OKKA
Adem BULUT
Hatice MENDİ
Ali SÖNMEZ
Fethullah HAMİDİ
Necdet FİDAN
Şaban TOPAL
Hasan AKÇAY
Bahadır DAĞLIKOCA
Ayhan ÖZTAŞ
Yusuf Ziya ALTINEKİNLİ
Mustafa KİRİŞ
Sedat GÖNCÜ
Hüseyin TORUK
Ömer Faruk ÖZCAN
Muharrem Erhan ÖNCAN
Ali ÇINAR
Veli GÜLŞEN
Selçuk ÖZTÜRK
Mustafa DOLULAR
Erol UÇMAZBAŞ
İsmail Hakkı KARACA
Faruk SOYDEMİR
Bilal MADENCİ
Mehmet BESEREK
Yusuf KAYHAN
Kazım ÖĞÜNMEZ
Savaş DEMİRÖZ
Mustafa AKKESE
Mehmet ÇENESİZ
Mustafa MOTORCU
Halil İbrahim ERDAL
İsa ÇİMEN
Mustafa Kemal İNSU
Bekir KOÇBEKER
Ramazan BİBERCİ
Muhammed ÖZBEY
Mehmet Emin KABAKCI
Mesut YALÇIN
Ahmet BİRCAN
Ünal UYSAL
Abdullah HEYBET
Hasan Hüseyin ODABAŞI
Alibey YÜKSEL
Seviban KUŞYILMAZ
Kazım BÜYÜKERKEK
Mehmet Yavuz ALTUNTAŞ
Celalettin GÖÇER
Okay TINKIR
Mustafa KARAMERCAN
Ali Burhan BİLDİK
Mehmet Ali ÇİFTCİ
Songül KILIÇARSLAN
Cengizhan BİNGÖL
Erol ÇİRİK
Osman KURT
İbrahim KOYUNCU
Ahmet DOĞAN
Teoman YILMAZ
Ali İhsan KAYA
Uğur ERDOĞMUŞ
Fatih Talha KARAKAŞ
Ali EKER
Salih ÇELİK
Mehmet TÜREMİŞ

 

Kaynak : 

Sosyal Medya Hesaplarımız

Abone Ol

Reklam

Mağazamızda verilen tüm servisler KONYA GIAD firmamıza aittir ve firmamız tarafından işletilir.
Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.
Üyelik veya Mağazamız üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) Mağazamız tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır.
Firmamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir, sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim yapabilir.
Mağazamız üzerinden veya eposta ile gerçekleştirilen onay sürecinde, üyelerimiz tarafından mağazamıza elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, Üyelerimiz ile yaptığımız "Kullanıcı Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.
Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, Firmamız, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.
Firmamız, Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, talep edilen bilgileri kendisi veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir.  Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir. Firmamız tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya Mağazamız üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; Firmamız ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından, "Üyelik Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, üyelerimizin kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.
Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. 
KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ
Firmamız, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.
İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.
Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği firmamız tarafından Kredi Kartları Dolandırıcılığı'na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitelerimizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir.
Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.
Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan ve açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği İnternet alışveriş siteleri günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan firmanın güvenirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.
Not:İnternet alışveriş sitelerinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edilmesini tavsiye ediyoruz. Alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon / adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyit edin. Firmamıza ait tüm online alışveriş sitelerimizde firmamıza dair tüm bilgiler ve firma yeri belirtilmiştir.
MAİL ORDER KREDİ KART BİLGİLERİ GÜVENLİĞİ
 
 Sipariş ettiğiniz ürünlerin bedeli karşılığında bize göndereceğiniz tarafınızdan onaylı mail-order formu bedeli dışında herhangi bir bedelin kartınızdan çekilmesi halinde doğal olarak bankaya itiraz edebilir ve bu tutarın ödenmesini engelleyebileceğiniz için bir risk oluşturmamaktadır. 
ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİ VE UYGULAMALAR
Mağazamız, web sitesi dâhilinde başka sitelere link verebilir. Firmamız, bu linkler vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Firmamıza ait sitede yayınlanan reklamlar, reklamcılık yapan iş ortaklarımız aracılığı ile kullanıcılarımıza dağıtılır. İş bu sözleşmedeki Gizlilik Politikası Prensipleri, sadece Mağazamızın kullanımına ilişkindir, üçüncü taraf web sitelerini kapsamaz.
İSTİSNAİ HALLER
Aşağıda belirtilen sınırlı hallerde Firmamız, işbu "Gizlilik Politikası" hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;
Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlülükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;
Mağazamızın kullanıcılarla akdettiği "Üyelik Sözleşmesi"'nin ve diğer sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak amacıyla;
Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi;
Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerdir. 
E-POSTA GÜVENLİĞİ
Mağazamızın Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.
TARAYICI ÇEREZLERİ
Firmamız, mağazamızı ziyaret eden kullanıcılar ve kullanıcıların web sitesini kullanımı hakkındaki bilgileri teknik bir iletişim dosyası (Çerez-Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir internet sitesinin kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası site hakkında durum ve tercihleri saklayarak İnternet'in kullanımını kolaylaştırır.
Teknik iletişim dosyası,  siteyi kaç kişinin ziyaret ettiğini, bir kişinin siteyi hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar sitede kaldıkları hakkında istatistiksel bilgileri elde etmeye ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından  dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekte veya e-postanızdan veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde uyarı verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.
Firmamız, işbu "Gizlilik Politikası" hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak veya kullanıcılara elektronik posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.
Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için bilgi@konyagiad.org.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz. Firmamız’a ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
Firma Ünvanı : KONYA GIAD
Adres :Karatay/KONYA
Eposta : bilgi@konyagiad.org.tr